Emocje do ostatnich minut w pierwszym meczu trampkarzy!
KS Gieb這 - JSP Warta Zawiercie 4:4 (3:2)
14.04.2014r godz.15:30
Stadion w Gieble
Bramki dla KSG: Artur 圭is這wski, Dawid Kijas, Karol G陰b x2

Trampkarze KS Gieb這 w pierwszym meczu rundy wiosennej podejmowali na w豉snym stadionie JSP Warta Zawiercie. Mecz ten od pocz徠ku by bardzo emocjonuj帷y. Nasi zawodnicy prowadzili ju 2:0 po bramkach Karola G陰ba i Artura 圭is這wskiego jednak go軼ie zdo豉li wyr闚na wynik spotkania. Tu przed przerw nasz zesp馧 na prowadzenie wyprowadzi Dawid Kijas.
Drug po這w dobrze zacz瘭i zawodnicy Warty kt鏎zy zdo豉li strzeli dwie bramki i w meczu prowadzili 3:4.
Remis dla KSG w ostatnich minutach meczu uratowa Karol G陰b kt鏎y pewnie wykona rzut karny.

Wiktor Grzebieluch (Bartosz Kosi雟ki 36') - Konrad Kowal, Artur 圭is這wski, Adrian Wydra, Bartek Br帳lik, Kacper Giemza (Rados豉w Kowalczuk), Maciek Dusza, Karol G陰b, Dawid Kijas, Adrian Stycze (Wiktor Grzebieluch 36'), Kamil Prasak
Emocjonuj帷a druga po這wa i pierwszy punkt w rundzie wiosennej!
B klasa, kolejka XVIII
KS Gieb這 - LKS Olimpia W這dowice 3:3 (0:2)
13.04.2014r godz.16:00
Bramki dla KSG:Mateusz Mikoda, samob鎩cza, Adam G陰b

KS Gieb這 po bardzo s豉bej pierwszej po這wie przegrywa這 z Olimpi W這dowice 0:2 aby ostatecznie zremisowa 3:3. Sygna do ataku da w 60' minucie spotkania Mateusz Mikoda kt鏎y strza貫m z po這wy boiska pokona bramkarza go軼i. Kilka minut p騧niej by這 ju 2:2 po do鈔odkowaniu Karola Grzebielucha pi趾a odbi豉 si od jednego z zawodnik闚 przyjezdnych i w pad豉 do siatki. W 73' na prowadzenie nasz zesp馧 wyprowadzi Adam G陰b kt鏎y wykorzysta b陰d obro鎍闚 z W這dowic i strza貫m z pi璚iu metr闚 pokona s豉bo graj帷ego dzi bramkarza go軼i. Niestety w samej ko鎍闚ce Olimpia zdo豉豉 wyr闚na wynik spotkania wykorzystuj帷 sytuacj sam na sam z Robertem Stasiakiem.

KS Gieb這: Robert Stasiak - Adam G陰b,Mateusz Mikoda,Kamil Bia造,Zbigniew Kazir鏚 - Krystian Malinowski,Dawid Szymusik,Daniel Matusiak,Marcin Czeszczewik - Dawid Barczyk,Damian Kozi雟ki

zagrali tak瞠:Kacper Bartos (46'),Karol Grzebieluch (46'),Pawe G陰b (60'),Dawid W璕larz (80')
Pora磬a w G鏎ze Siewierskiej.

B klasa, kolejka XVII
KS G鏎a Siewierska - KS Gieb這 4:0 (1:0)
05.04.2014r (sobota) godz. 15:00
Stadion w G鏎ze Siewierskiej

KS Gieb這 w swoim kolejnym meczu przegra這 wysoko z wy瞠j uplasowanym rywalem. Wynik jednak nie odzwierciedla gry naszej dru篡ny. Gospodarze ju w pierwszej akcji meczu wyszli na prowadzenie po tym jak zawodnik czerwono-zielonych znalaz si w sytuacji sam na sam z Kamilem Ku熤ierzem. Strata gola zmotywowa豉 nasz zesp馧 i w pierwszej po這wie to my byli鄉y dru篡n przewa瘸j帷 jednak po raz kolejny siwe znaki da豉 nasza skuteczno嗆 z kt鏎 w ostatnich tygodniach jest ci篹ko. Druga po這wa zacz窸a si podobnie jak pierwsza. Ju w 55 minucie spotkania wynik podwy窺zyli gospodarze po sytuacji sam na sam.
Pomimo kilku dogodnych sytuacji nasza dru篡na nie potrafi豉 strzeli bramki kontaktowej. W 69 minucie po pr鏏ie przej璚ia pi趾i w郵izgiem w naszym polu karnym przez Mariusza Kule pi趾a odbi豉 sie od s逝pka i pow璠rowa豉 wprost pod nogi napastnika gospodarzy kt鏎y umie軼i pi趾 w siatce. Na bramk czwart nie trzeba by這 d逝go czeka. Na 15 minut przed ko鎍em spotkania zawodnik z G鏎y Siewierskiej z boku pola karnego chcia do鈔odkowa pi趾 jednak zrobi to na tyle szcz窷liwie 瞠 ta pow璠rowa豉 w d逝gi r鏬 bramki i ODbijaj帷 si od s逝pka wpad豉 w samo okienko. Swoje 3 grosze musia dorzuci tak瞠 s璠zia g堯wny tego spotkania kt鏎y w ostatnich minutach meczu podyktowa rzut karny za faul poza 16. Do tego dorzuci dwie 鄴速e kartki dla Kamila Bia貫go oraz Mariusza Kuli!
Jedenastki nie wykorzystali jednak miejscowi gdy intencje strzelaj帷ego wyczu Kamil Ku熤ierz i zdo豉 obroni strza w lewy r鏬 bramki.
Po meczu pozostaje niedosyt gdy gracze z G鏎y Siewierskiej byli w naszym zasi璕u.

KS Gieb這: Kamil Ku熤ierz - Mateusz Mikoda,Kamil Bia造,Pawe G陰b,Krystian Malinowski,Marcin Czeszczewik,Zbigniew Kazir鏚,Dawid Szymusik,Adam G陰b,Dawid Barczyk,Kacper Bartos

Bramki: Adam G陰b (rzut karny) - Jan Wst瘼ie, Artur Wnuk

KS Gieb這:Kamil Ku熤ierz - Mateusz Mikoda,Kamil Bia造,Krystian Malinowski,Pawe G陰b,Marcin Czeszczewik,Dawid Szymusik,Damian Kozi雟ki,Dawid Barczyk,Adam G陰b,Kacper Bartos

23.03.2014r godz 15:00 B璠zin

W meczu inauguruj帷ym rund wiosenn KS Gieb這 przegra這 w B璠zinie z SKS ζgisza 4:0 (2:0). Nasza dru篡na w pierwszej po這wie s豉bo wypad豉 na tle rywala a b喚dy spowodowa造 utrat dw鏂h bramek (pierwsza wpad豉 z rzutu karnego po faulu Paw豉 Gl帳a). Druga po這wa to zdecydowanie lepsza gra naszej dru篡ny jednak pomimo kilku dogodnych sytuacji nie potrafili鄉y udokumentowa ich bramk. Gra ofensywna naszej dru篡ny pozwoli豉 gospodarz na strzelenie kolejnych dw鏂h bramek w ko鎍闚ce spotkania.

KS Gieb這: Kamil Ku熤ierz - Mateusz Mikoda, Kamil Bia造, Zbigniew Kazir鏚,Karol Grzebieluch,Pawe G陰b,Adam G陰b,Dawid Szymusik, Kacper Bartos,Dawid Barczyk,Krystian Malinowski

zagrali tak瞠:Artur Olesik,Damian Kozi雟ki,Daniel Matusiak,Mariusz Kula
Podsumowanie okresu przygotowawczego!
Wyniki dru篡ny senior闚 z mecz闚 sparingowych:
KS Gieb這 - LKS Skalniak Kroczyce 2:1 (1:0)
KS Gieb這 - LKS Skalniak Kroczyce 6:3 (2:1)

KS Gieb這 - Trzy Korony 畝rnowiec 2:9 (0:3)
KS Gieb這 - LTS Ospel Wierbka 2:5 (0:4)
MKS Ujejsce - KS Gieb這 3:2 (1:1)
LKS 毒鏚這 Kromo堯w - KS Gieb這 7:1 (4:0)
MKS Por瑿a - KS Gieb這 3:0 (1:0)

LTS Ospel Wierbka - KS Gieb這 1:3 (0:1)
Trzy Korony 畝rnowiec - KS Gieb這 4:5 (2:1)